Klik hier voor de homepage van Formatiedansen.nl Klik hier om een dansschool bij jou in de buurt te vinden.
Nieuws| Wedstrijden| Teams| Foto's| Video| Formatiedansen| Kampioenengalerij| Reglement| Links| Gastenboek| Contact

Formatieteams wereldwijd

Nederland

Nederlandse teams Standaard (Ballroom)



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Historie
Prestaties
Step in Time Formation Team
Grootebroek
The Final Countdown
Frank Vriend en Liesbeth Planje


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers

Prestaties
DSV Dance Impression
Hoorn
Moulin Rouge
Kurt Findhammer, Margriet Verbiest en Piet Rullens


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers

Prestaties
DSV D-sync'd
Etten-Leur
Zorro
Michel Smits en Anthony van Egmond


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers

Prestaties
DSV Old Forest Ballroom
Oudenbosch
Celine
Bianca de Graaf en Kees Schouw


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Born to Dance (geen wedstrijdteam)
Leusden

Richard van Veen en Kora Bouman


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Love2Dance (geen wedstrijdteam)
Ridderkerk

Marcel Spruit

Nederlandse teams Latin American




Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Historie
Prestaties
Double V A-team news live
Hoorn
Legends
Debby Kuperus, Tim van Leeuwen en Karin Terpstra


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Prestaties
DSV Dance Explosion A-team
Arnhem
Eternity
Thys Gerritsen en Kersten Blumensaat


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Prestaties
DSV Dance Explosion B-team
Arnhem
Eternity
Niky Meijer en Maarten Oude Luttikhuis


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Historie
Prestaties
Double V B-team news live
Hoorn
Latin Party
Thijs Bijleveld, Lina Bongiovanni en Iris Dorland

België

Belgische teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
DSC Dance Connection
Herent
Once Upon A Time in the West
Guido De Smet


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
No Limits
Geel
Magic of Love
André De Cnodder


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Rhapsody
Mortsel

Mar Ekkart

Belgische teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
DSC Aguilatino A-team
Herent
Studio 54
Arend Vandevelde


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
DSC Latinaventura
Herent
Magalenha
Arend Vandevelde


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Café Latino
Mortsel

Leila Akcelik


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
IE.KO Latin Formation Team
Kortrijk
Samba Explosion
Jean-Marie Dursin

Duitsland

Duitse teams Standaard

1. Bundesliga



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Braunschweiger TSC A
Braunschweig
In Constant Touch
Rüdiger Knaack en Jens Nolte


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Braunschweiger TSC B
Braunschweig
Musica é
Florian & Anja Meyer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz-Gold Göttingen A
Göttingen
The Rockphony
Markus Zimmermann, Ariane Schiessler, Christian Schröder en Anke Poppinga


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz-Gold Göttingen B
Göttingen
Romeo en Julia
Markus Zimmermann, Christian Schröder, Mieke Groeneveld en Peter Hahne


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Club Saltatio Hamburg A
Hamburg
The Robby Williams Show
Wolfgang Daniel en Klaus Gundlach


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TC Ludwigsburg A
Ludwigsburg
Amour Fatal
Norman & Dagmar Beck


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Rot-Gold Casino Nürnberg A
Nürnberg
Unchain my Hearth
Andrea Grabner, Rüdiger Knaack en Fikret Bilge


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
T.C.H. Oldenburg A
Nienburg
Michael Bublé
Peter Holger Jäckel en Ariane Schießler

2. Bundesliga



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
OTK Schwarz-Weiß 1922 Berlin A
Berlin
Emotions
Michael Wenger en Ruwen Winde


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TC Bernau A
Bernau
Michael Jackson
Markus Klabe


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA des TSV Bocholt von 1867/1896 A
Bocholt

Gesine Wels


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Terpsichore Bad Homburg TSA Friedberg
Bad Homburg
Aladin
Thorsten Heimann en Sabine Vorbrodt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Rot-Weiss-Club Giessen A
Giessen
Joe Cocker - Unchain my heart
Thorsten Meyrowitz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Rot-Weiss-Klub Kassel A
Kassel
Tanguera
Eugen Khod


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Sport Team Cologne A
Keulen
Siamo Noi
Sven Hendrik Winschuh


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Step by Step Oberhausen A
Oberhausen
Ballads of Rock
Marc Bieler, Sandra Mösch en Rainer Dietzel

Regionalliga Nord



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Blau-Weiss Berlin A
Berlin
James Bond
Andreas Fischer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Grün-Weiss Braunschweig A
Braunschweig
Darf ich bitten?
Sebastian von Henninges



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Grün-Weiss Braunschweig B
Braunschweig

Sebastian von Henninges



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen A
Bremen

Andreas Stölting



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz-Gold Göttingen C
Göttingen

Anke Poppinga



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Club Saltatio Hamburg B
Hamburg

Daniela und Lars Webersen


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TCH Oldenburg B
Oldenburg

Holger Jäckel en Sonja Pawlas

Regionalliga Süd



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TSC Tanzkreis Schwarz-Gold Altenburg A
Altenburg

Henriette Schaller


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Fox Chemnitz A
Chemnitz



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Blau-Gold-Casino Darmstadt A
Darmstadt



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Rot -Weiss-Klub Kassel B
Kassel
Just Robbie
Timo & Kathrin Ziepprecht


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TC Blau-Gold Langen A
Langen
Madonna
Peter Scheiber

Regionalliga West



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TTC Rot-Weiss Silber Bochum A
Bochum
Anastasia
Marco Rockel en Udo Schmidt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Boston-Club Düsseldorf A
Düsseldorf
Pirates of the Carribean
Uwe & Melanie Schieren en Christian Schäfer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Sport Team Cologne B
Keulen

Sven Hendrik Winschuh en Anna Rosenkranz



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold TTC Herford A
Keulen

Melanie Böker en Laura Pohlmann

Duitse teams Latin American

1. Bundesliga



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiß A
Aken en Düsseldorf
Showstars – Rise & Shine
Oliver Seefeldt, Valentin Lusin en Rico Grein


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Backnang 1846 A
Backnang
Rolling Stones
Anita Pocz, Nadine Nasse en Zoran Jovanovic


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Ruhr-Casino des VfL Bochum A
Bochum
For You
Lars Biercher en Miriam Perplies


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen A
Bremen
West Side Story
Roberto & Uta Albanese en Sven Emmrich


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen B
Bremen
Final Countdown
Roberto & Uta Albanese en Angelo Adler


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TC Ludwigsburg A
Ludwigsburg
Unstoppable
Rainer Schönamsgruber en Alexander Schwaderer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Quirinus Neuss A
Neuss
Dynamic
Nadine Chifari, Vera Leder en Patrick van Tetering


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
FG TSZ Velbert / TC Seidenstadt Krefeld A
Velbert
Opus
Astrid Kallrath en Steffen Runge

2. Bundesliga



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Bremerhaven A
Bremerhaven
Move Your Body
Dirk Buchmann en Ralf Kühlke


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK im TSV Buchholz von 1908 A
Buchholz
Cello
Franziska Becker en Michael Maas


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TTH Dorsten A
Dorsten
21st Symphony
Jeannette Seydich en Kai Wehmeier


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. Latin Team Kiel A
Kiel
Make It Happen
Markus Baumgartner, Bahar Eggers en Meikel Haas


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Sport Team Cologne A
Keulen
Siamo Noi
Sven Hendryc Winschuh


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Residenz Ludwigsburg A
Ludwigsburg
Savoir-Vivre
Klaus Pätzold en Nadine Arnold


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Rot-Gold Casino Nürnberg A
Nürnberg

Ernst Rych en Timo Siemering


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Walsrode A
Walsrode
Rihanna – Please don’t stop the Music
Oliver Tienken en Stefan Warnken

Regionalliga Nord



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen C
Bremen
Genesis
Roberto Albanese, Sven Emmrich en BjörnLangpaap


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK d. TSV Buchholz 1908 B
Buchholz

Uwe Oentrich, Sonja Weisser en Björn Poll


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz-Gold Göttingen A
Göttingen
Cuba
Martina Lotsch, Peter Rupp Ariane Schießler en Daniel Stelter


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Blau-Gold Nienburg A
Nienburg
Chains
Oliver Tienken en Marc-Oliver Liesch


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Hansa Syke A
Syke
Explosive
Alexej Keil, Valentina Ohrmann en Alexander Schwaderer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TSC Verden A
Verden
Born this way II
Stephan Schicke


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA im SC Weyhe A
Weyhe
I'm Yours
Oliver Domsky en Oliver Riese


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Team Ars Nova A
Bremen / Verden
LoveStoned
Lars Tielitz & Carolina von Totth

Oberliga Nord A



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen D
Bremen

Uta Albanese, Sebastian Berg, Oliver Molthan en Jennifer Harms


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen E
Bremen

Uta Albanese, Angelo Adler, Nick Diekmann en Alexander Mertens


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TSZ im Turn-Klubb zu Hannover A
Hannover

Uwe Jorzig, Tim Daniel Böhm en Domenik Herrmann


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA Creativ im GVO Oldenburg A
Oldenburg
The Look
Sascha Janzen en Amke Schmidt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA im Osnabrücker Turnerbund A
Osnabrück
Bon Jovi
Marco Brüser, Guido Niermann, Patsy Hull-Krogull en Karolin Knost


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TSC Verden B
Verden
Shake that
Hendrik Rethmeyer
Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Walsrode B
Walsrode
Rihanna - Please don't stop the music
Björn Rösing en Tatjana Steiner

Oberliga Nord B



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Bremerhaven B
Bremerhaven

Fred Koellner, Catrin Rohr en Lars-Ole Rühmann


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK d. TSV Buchholz 1908 C
Buchholz

Sabine Oentrich, Christopher Voigt en Björn Poll


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Club Saltatio Hamburg A
Hamburg
Fierce
Michael Jahn en David Jühlke


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. Latin Team Kiel B
Kiel
Shakira - hips don't lie
Randolf Baumgartner, Melanie Fuljahn en Meikel Haas


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TSZ Nienburg A
Nienburg
Crazy in Latin
Rainer Bormann


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TFG Stade A
Stade
Michael Jackson
Stephan & Julia Schanz en Jens Wiebusch


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Team Ars Nova B
Bremen / Verden
Moves Like Jagger
Imke Teuchert, Yannick Drünkler en Iris Osterkamp

Landesliga Nord A



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK d. TSV Buchholz 1908 D
Bucholz

Franziska Becker en Florian Hissnauer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Tanzsportzentrum Delmenhorst A
Delmenhorst
Sounds of Afrika
Peter Brunzel, Raphael Schulze en Svetlana Averkov


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. Latin Team Kiel C
Kiel
Bon Jovi - It's my life
Janna Drungels en Hans-Frederik Otte


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA im VfL Pinneberg A
Pinneberg



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Hansa Syke B
Syke

Andy Hövemann, Torben Maass en Sandra Pagels
Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Walsrode C
Walsrode
Showgirls
Marie Kunz, Sophie Dzionsko en Jan-Hendrik Lühmann

Landesliga Nord B



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold-Club Bremen F
Bremen

Angelo Adler en Laura Müller


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Blau-Gold Nienburg B
Nienburg
Fortis Nova
Oliver Tienken, Marcel Sonderwerth en Hannes Schrader


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA Creativ im GVO Oldenburg B
Oldenburg

Sascha Janzen


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TFG Stade B
Stade

Janek Blanke en Stephan & Julia Schanz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TSC Verden C
Verden
Say Yeah
Cathrin Beuss


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA d. SC Weyhe von 1913 B
Weyhe

Melanie Renken en Dominik Reiter

Regionalliga Süd



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSA des TV Coburg-Ketschendorf A
Coburg / Ketschendorf
Genesis
André Heller, Silke Hoffmann en Erwin Acs


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TC Der Frankfurter Kreis / TSC Usingen A
Frankfurt
Rihanna Disturbia
Fikret Bilge, Mario Radinger, Susann Lehniger en Christian Konieczny


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Blau-Gold Gießen A
Gießen
Like A Rose
Michael Nied, Alice Trabert-Shobeiri en Dimitra Frings


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. TSC Kirchheim unter Teck A
Kircheim unter Teck
Dreamgirls
Sven Bodemer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. Maintaler TSC Blau-Weiß A
Maintal
Savoir Vivre
Silke Funda


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSA Blau-Silber Neumarkt A
Neumarkt
Latin Party
Thomas Reichert


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA der TG Tuttlingen 1859 A
Tuttlingen
Bodylanguage
Gordana Herzer, Karsten Vinbrüx en Stefan Weberi


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Badenia Weinheim A
Weinheim
Tigers
Emanuil Karakatsanis


Team

Plaats
Thema laatste show
Trainers
FG Blau-Orange Wiesbaden / TSC Metropol Hofheim / TSC Fischbach A
Wiebaden
Fame
Jonas Becker en Miriam Diett

Oberliga Süd 1 (Hessen, Rheinland-Pfalz, Saarland, Thüringen)



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. TSC Tanzkreis Schwarz-Gold Altenburg A
Altenburg
Crazy Business
Birgit Schaller


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. TSC Tanzkreis Schwarz-Gold Altenburg B
Altenburg
Kill Bill
Therese Schaller


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TZ Odenwald - TSC Schwarz-Weiß Calypso Erbach
Odenwald
Viva Elvis
Bernd Frey


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
BSG Groß-Gerau A
Groß-Gerau
Color Latino
Andreas Baier en Tina Zettelmeier


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TanzZentrum Ludwigshafen A
Ludwigshafen
Don’t Stop Believing
Jürgen Neidlinger en Daniel Thomé


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Rot-Weiß Rüsselsheim A
Rüsselsheim
Rocky
Andreas Fritz en Benedikt Jäth


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Rot-Weiss Viernheim A
Viernheim
Cinemotion
Sebastian Berg, Magdalena Uhler en Christopher Schmitt


Team

Plaats
Thema laatste show
Trainer
FG Blau-Orange Wiesbaden / TSC Metropol Hofheim / TSC Fischbach B
Wiesbaden
Miami
Sebastian Berg, Sebastian Dombrowsky en Frank Repschläger


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
Rot-Gold Zweibrücken A
Zweibrücken
Cher
Heide Glaser

Oberliga Süd 2 (Baden-Württemberg)



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Backnang 1846 B
Backnang
Rolling Stones
Zoran Jovanovic en Nadine Nasser


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Bietigheim A
Bietigheim
I Am Yours - encore
Joanna Schymik, Stefan Cramer en Julia & Milan Talgeri


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Astoria Karlsruhe A
Karlsruhe
Burn The Floor
Stefan Grimm en Sina d'Heureuse


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. TSC Kirchheim unter Teck B
Kirchheim unter Teck
Dreamgirls
Sven Bodemer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TC Ludwigsburg B
Ludwigsburg
Crazy Fire
Markus Oenning, Hans-Peter Brucker en Stefanie Layer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Residenz Ludwigsburg B
Ludwigsburg
Savoir-Vivre
Chris Frey en Jenni Fuhlert


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Wallhausen A
Wallhausen
Shake
Ana Heinemann en Denis Richter



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Badenia Weinheim B
Weinheim
Move
Emanuil & Sarah Karakatsanis


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSZ Weissacher Tal A
Weissach im Tal
Brasil
Tuncay Demiröz

Oberliga Süd 3 (Bayern)



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Bayreuth A
Bayreuth
Crazy in Latin
Helmut Jahn en Thomas Leupold


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSA des TV Coburg-Ketschendorf B
Coburg / Ketschendorf
Let Me Entertain You
Miriam Engelhardt, Robert Autsch, Daniela Lehnhardt, André Heller


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
GrünGoldClub München A
München
Explosive
Ronald & Veronika Bergel


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg B
Nürnberg



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg C
Nürnberg

Emanuelle Cécile Moissl en Dragan Meshkov


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg D
Nürnberg



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg E
Nürnberg



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSA d. TSV Unterhaching 1910 A
Unterhaching
Shake your Tailfeather


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TC Inn-Casino Wasserburg A
Wasserburg
Carlos Santana
Robert Holzner

Landesliga Süd (Baden-Württemberg)



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Backnang 1846 C
Backnang
Rolling Stones
Jannic Ambacher en Melanie Merz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Bietigheim B
Bietigheim
Irgendwann in Mexico
Stefanie Balschukat en Sandro Dotai


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Astoria Karlsruhe B
Karlsruhe

Miriam Biehmelt, Moritz Hille und Patrick Sinz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
1. TC Ludwigsburg C
Ludwigsburg

Raimund Rieger en Marco Wiskandt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSA der TG Tuttlingen 1859 B
Tuttlingen
Juanes
Magnus Kizele, Charlotte Merkel en Nicole Schmidt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSV fun&dance Waiblingen A
Waiblingen



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSG Badenia Weinheim C
Weinheim
Exotics
Emanuil & Sarah Karakatsanis


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSZ Weissacher Tal B
Weissach im Tal
Black is beautiful
André Christ en Jasmin Jourdan


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSZ Weissacher Tal C
Weissach im Tal
Made in Germany
Maria-Rita Marra en Dirk Schlößer

Regionalliga West



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiß B
Aken en Düsseldorf
Showstars – Rise & Shine
Oliver Seefeldt, Nicole Rosendahl en Tim Clark


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz-Gelb Aachen A
Aken
Welcome to Fabulous Las Vegas!
Kerstin & Kosta Skerletopoulos, Thomas Rath en Kristina Barinka


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA des TSV Bocholt von 1867/1896 A
Bocholt
Rocky
Raffaela Schrupke, Sascha Pöstgens en Gesine Wels


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Ruhr-Casino d. VfL Bochum B
Bochum
Fame
Lars Biercher en Robin auf´m Kamp


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TTC Rot-Weiss-Silber Bochum A
Bochum
All of me
Thys Gerittsen en Anette Gurnik


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Borken Rot Weiß A
Borken
Lionel Richie
Dr. Daniel Mertens, Indra Wetzel en Dr. Martin Schroer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. TSC Emsdetten "young & old" A
Emsdetten
21st Symphony
Jan Constatin Backes en Vera Müller


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK Schwarz Gold Oberhausen A
Oberhausen
I'm Yours
Mirko Chifari en Imogen Sicking


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSZ Velbert / TC Seidenstadt Krefeld B
Velbert
Fortis Nova
Astrid Kallrath, Kai Wehmeier en Kristina Kratz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
Ruhr-Tanzclub Witten A
Witten
Furacao
Marion Kegenhoff en Tobias Jasinski

Oberliga West I



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSC Schwarz-Gelb Aachen B
Aken
Viva La Vida
Thomas Jaksch en Sandra Wery


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Brühl im BTV 1879 A
Brühl

Tobias Ludwig en Sandra Hartl


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Blau-Weiss Hilden A
Hilden

Tanja Mielke, Rebecca Schmitz en Florian Küppers


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Sport Team Cologne B
Keulen
Siamo Noi
Sven Hendryc Winschuh, Nicole Canjé en Sandra Hartl


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TTC Mönchengladbach-Rheydt A
Mönchengladbach
Crazy Fire
Andreas Hellendahl, Tamara Kleinschmidt en Anna Fedorashko


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grafschafter TSC Moers A
Moers
Let's Dance
Andreas Hellendahl en Sabine Fiedrich


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Quirinus Neuss C
Neuss

Yuriy Solovyov en Evgenia Koch



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TuS Wickrath A
Wickrath

Thorsten Schmitz en Daniela Obels

Oberliga West II



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Ruhr-Casino d. VfL Bochum C
Bochum
Remember My Name
Andreas Schindler, Miriam Perplies en Gaby Nolting


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TTC Rot-Weiß-Silber Bochum B
Bochum

Stefan Weber en Anna Schulze


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Bodelschwingh (Dortmund) A
Dortmund
Music
Jochen Sieling


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Grün-Gold TTC Herford A
Herford
Cuba
Holger Reißer en Ilka Deutzmann-Reißer


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
TSA im TV Ibbenbüren A
Ibbenbüren

René Uhlen en Karolin Knost


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
UTC Münster A
Münster
Nightclub
Marcel Grunwitz, Jason Hurrelbrink en Maureen Heerink

Landesliga West I



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSZ Aachen A
Aachen

Oliver Seefeldt en Andreas Spiertz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Brühl im BTV 1879 B
Brühl

Tobias Ludwig en Sandra Hartl


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers

TTH Dorsten B
Dorsten


Daniel Kruschinski en Anna Jung



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainer
1. TSC Emsdetten "young & old" B
Emsdetten
Boogie Wonderland
Tobias Anhäuser en Sonja Stegemann


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Sport Team Cologne C
Keulen
Siamo Noi
Alexander Ockel


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSA der SG Langenfeld A
Langenfeld
People
Andreas Schamberger en Christina Rose


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSG Leverkusen A
Leverkusen
Time
Alexander Bernard en Wilma Wolff


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK Schwarz Gold Oberhausen B
Oberhausen

André Wildenhues en Fabienne Zacharias


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSV Viersen A
Viersen

Mike Richter


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Ruhr-Tanzclub Witten B
Witten

Sabine Held en Daniel Hartmann

Engeland

Engelse teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
The Ystrad Fawr Juvenile Team
Ystrad Mynach


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
The Ystrad Fawr Ballroom Team
Ystrad Mynach


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
The Ystrad Fawr Fantasia Team
Ystrad Mynach

Engelse teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Fever Dance Company A Team
Preston
Top Gun
Rachael Holland en Jillian Donaldson


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
XS Latin A-team
Cambridge
The Girl from Tiger Bay
David Mallabone


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
XS Latin B-team
Cambridge
The Blues Brothers
David Mallabone


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
XS Latin Junior
Cambridge
Night Fever
Matthew Scales


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
The Ystrad Fawr Team
Ystrad Mynach

Kay Perry and Kristie Booth



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
T'NT School of Dance Latin Explosion Team
Penyrheol and Pentyrch

Tiffany Jones en Tamsen Morgan


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Dance Crazy Juvenile Team
Pontypridd

Abbie Neeson en Joanne Crane

Hongarije

Hongaarse teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Ködmön TSE
Miskolc
Unstoppables
Csaba Simon


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Szilver TSE
Szentes
Bon Jovi
Csaba Laszlo en Szilvia Szatmari-Nagy


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Forma TSE
Szentes
Café de Paris
Zsuzsanna Nové

Hongaarse teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Gála Társastáncklub Egyesület A
Zalaerasteg
Tribute to Diana Ross
Péter Kuzma


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Gála Társastáncklub Egyesület B
Zalaerasteg
Dear Darlin
Péter Kuzma & Renata Salamonné Kuzma


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Gála Társastáncklub Egyesület C
Zalaerasteg
One
Péter Kuzma & Renata Salamonné Kuzma


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Savaria Társastáncklub Egyesület A
Szombathely
Rainbow over the Paradise
David Horvath, Andrea Dorman, Berta Horvath Agatha, Viktor Horvath en Markus Sony


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Botafogo Dance Ensemble
Budakeszi
Bolero
Tibor Dalotti

Litouwen

Litouwse teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Klaipéda University Team Zuvédra I
Klaipeda
Rio
Romualdas Idzelevicius en Skaistute Ona Idzelevicius


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Klaipéda University Team Zuvédra II
Klaipeda
Cuba
Romualdas Idzelevicius en Skaistute Ona Idzelevicius

Mongolië

Mongoolse teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Khatan Tuul
Ulaanbataar
Phantom of the opera
LundegdambaTsolmon en Davaadorj Ganbayar


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers

Ulaan Sarnai
Ulaanbataar
Robbie Williams
Nomingerel Balkhuu en Munkh-Ochir Badamdorj

Mongoolse teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Star
Ulaanbataar

Batsaikhan Damdinsuren en Sara Ochirkhuu

Oostenrijk

Oostenrijkse teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSK Grün-Weiß Steyr
Steyr
Evergreen Standard Classics

Oostenrijkse teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
HSV Zwölfaxing A
Zwölfaxing
It’s a beautiful Day
Stefan Herzog en Nicole Scheel


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
HSV Zwölfaxing B
Zwölfaxing
Falco
Barbara Burgstaller en Cornelia Kreuter


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
HSV Zwölfaxing C
Zwölfaxing
Queen
Daniela Riedl en Marijke Slijkhuis


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz Gold Wien A
Wenen
Fortis Nova
Simon Schmidt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz Gold Wien B
Wenen
Explosive
Simon Schmidt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Schwarz Gold Wien C
Wenen
Crazy Fire
Simon Schmidt


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
FCP Perchtoldsdorf A
Perchtoldsdorf
Bon Jovi
Steffen Engel, Andrea Lorenz, Andreas Perz en Herta Brinek


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
FCP Perchtoldsdorf B
Perchtoldsdorf
Hero
Steffen Engel, Andrea Lorenz, Andreas Perz en Herta Brinek


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Blau-Grün Wien A
Wenen
I am yours
Cornelia Kastner, Roman Palmstingl en Marcel Sallinger


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TSC Blau-Grün Wien B
Wenen
Quentin Unchained
Veronika Hummel en Florian Rudolf


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TS Dobner A
Bad Vöslau
Eurovision Song Contest
Christian Dobner


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Tanzschule Weninger
Neustadt
Dancefire Africa
Ruth Polz en Kati Zeltner


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Formationsclub TS Völker A
Krems
Carlos Santana
Michael Schmalzbauer, Danilo Campisi en René Friesacher

Polen

Poolse teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
ST Lotos Jantar
Elblag
Diamonds
Antoni Czyzyk en Ariane Schiessler


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
ST Jantar Elblag
Elblag
The Beatles - The stars reborn
Piotr Czyzyk en Paulina Kowal


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
ST "Kadryl" Bialystok
Bialystok
Chansons Crooner
Gracjan Konstantynowitcz en Justyna Cichosz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Gracja Krosno
Krosno
Mala Italiano

Poolse teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
La Takt Chadek
Chelm
Frarrokh Star
Roman Pawelec en Lukasz Pawlak


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
La-Elita OCK
Oswiecim
Love me
Paul Kaznica


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Brawko
Blonie
West Side Story


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Brawko Mini
Blonie
Top Model


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
CMG Radom
Radom
Disco Sound
Monika Gruszka en Marek


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
CMG Radom
Radom
Girls Got Rhythm
Monika & Cezary Gruszka en Marek Michalkiewicz


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Klub Tanca Towarzyskiego "Spin"
Wodzislaw Slaski
Cosmic Love
Elizabeth en Adam Lasoccy.


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Gracja Krosno
Krosno
Conga
Andrzej Orszulak

Roemenië

Roemeense teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Floris Bistrita I
Bistrita
Rock The World
Florica Budusan


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Floris Bistrita II
Bistrita
Retro Project
Florica Budusan

Rusland

Russische teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Vera
Tyumen
Russian Souvenir
Alexey Litvinov en Natalia Struzanova


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Olympia
Gatchina
Motives Of Rock Operas By Mozart
Vladimir Karpunin, Ludmila Karpunina en Martina Karpunina


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Impuls
Chelyabinsk
Beautiful Love
Svetlana Malykhina

Russische teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Vera
Tyumen
You
Alexy Litvinov en Natalia Struzanova


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Duet
Perm
High School
Victor en Svetlana Kulbeda


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Mechta
Krasnodar
Pirates

Servië

Servische teams Latin American



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Vracar Formation Team
Belgrado
I am Yours
Nikola Mandic

Slowakije

Slowaakse teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Interklub
Bratislava
Elton John
Eduard Slimak en Filip Bacho


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TS Kosice
Kosice
Anastacia

Tsjechië

Tsjechische teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TK Chvaletice
Chvaletice
Show Me
Dana Pavelková en Petr Benes


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TKG Hlinsko
Hlinsko
Moraviana
Dr. Jana Malinova, Marislava Bouskova en Petr Janacek


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TK TS Krok
Hradek Kralove
Classic


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
TK FORTUNA
Zlín
Giorgina

Wit-Rusland

Wit-Russische teams Standaard



Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Univers
Minsk
Best Moments In Time
Dzmitry Bialiauski


Team
Plaats
Thema laatste show
Trainers
Fortuna
Polotsk
In One Breath
Alexei Katiuhin en Olga Ktiuhina

Volg ons op Twitter Formatiedansen.nl op Twitter
/Formatiedansen

Follow Formatiedansen on Twitter

Agenda 2015
10/1 Step in Time Trophy
7/2 Double V Dance Gala
1/3 Regionalliga West
8/3 Regionalliga West
8/3 Bel-aL
14/3 Regionalliga West
21/3 Bel-aL
28/3 Dance Explosion Gala
11/4 Dance To Impress
18/4 Regionalliga West
19/4 Bel-aL Guldensporen
25/4 Regionalliga West
26/4 Bel-aL Dama Cup
9/5 BK Bel-aL
27/5 Blackpool Festival
17-20/10 Blackpool Sequence
31/10 NK Formatiedansen
14/11 Duits Kampioenschap
19-21/11 British Championships
28/11 WK Standaard
12/12 WK Latin American

TV-gids tip!
19/12 Donaupokal
20/12 Donaupokal
22/12 Donaupokal
23/12 Donaupokal

Advertenties
Danskleding
Make-up
Haarstukjes
Muziek
Choreografie
Foto/video
Trainers
Trainingslocaties
Advertentie plaatsen

Prestaties per team

De historie van...
Teams Standaard
Moving Action
Step in Time
DSV Voetisch
Teams Latin American
Double V

© Copyright: 2014 Dancedemo en Kramer IT - Disclaimer